Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Erkek 3D Boxer

thecreeper
Mesaj: 1331

Erkek 3D Boxer

Mesaj#1 » 2020 Oca 15 02:37

Sporcu boxer ürün grubu, tasarım açısından diğer modellere göre daha farklıdır. Çizgi ve sporu andıran görsellerin daha baskın olduğu görülebilir. Ayrıca kullanılan kumaş özelliklerinde ve bacakları beli sarma ayrıntıları bakımından da değişiklikler görülecektir. Klasik anlamda düşünülen erkek boxer türlerinde daha geniş bir kesim varken spor yaparken kullanılan boxer modelleri daha dar ve esnektir. Yani hem vücuda yapışır hem de esneklik kazandırır. Yanlardan çizgili ve bel kısmı özel baskı detayları olan ürün çeşitlerinden istediklerinizi kullanabilirsiniz. Dar kesim kullanmaktan hoşlananlar için ayrıca erkek slip ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Desen seçenekleri bakımından tatmin edici sonuçlar alabilirsiniz. Her ürünü almadan önce özelliklerine ayrıntılı şekilde bakmanız önerilir.

İç Giyim Ürünleri Bakımı ve Temizliği
Hassas bölgelere temas eden erkek iç giyim ürünleri, doğru bir şekilde bakım ve temizlikle uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabilir. Fakat zaman içerisinde birikmesi muhtemel gözle görülmeyen zararlılar nedeniyle belli aralıklarla iç çamaşırlarınızı değiştirebilirsiniz. Bunun dışında bakım yaparken 3D boxer ve tüm ürünleri doğru sıcaklıkta yıkamanız gerekir. Saklandığı yerin hava alıyor olması yine önemli bir detaydır. Çünkü kapalı alanlarda mikrobik etkiler daha yoğunlaşabilir. İç giyim ürünlerinin bulunduğu alan temiz olmalıdır. Dolap içlerinde temiz yerlere yerleşmesi önemlidir. Ayrıca yıkama işlemlerinden sonra ütülenmesi genel olarak önerilen bir durumdur. Kumaş özelliklerine göre temizleme için ürün hakkında etiket bilgisine bakılması gerekir.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 25 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt