Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Buz Çözücü Solüsyonların Faydaları

thecreeper
Mesaj: 1216

Buz Çözücü Solüsyonların Faydaları

Mesaj#1 » 2019 Kas 09 21:43

Buz çözücü solüsyon yol üstünde ortaya çıkan buz oluşumunu ya da karın yol üzerinde yapışmasını engelleyen kimyasaldır. Buz çözücü konusunda tüm ürünlerimizi sizlerle bir araya getiriyoruz. Buz önleyici ürünleri kullanıldığında yolda ortaya çıkardığı film tabakası sayesinde yağan karın erimesine neden olmaktadır. Bu sayede kar yüzeye yapışmamaktadır. Ürün uzun süre kullanılabilir. Solüsyon hızlı bir şekilde uygulanmaktadır. İşçilik ve zamandan tasarruf sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Buzlanma önleyici ürünlerin tamamı kendi imalatımızdır. Kar ve buz çözücü solüsyon ürünleri karayolu ve diğer alanlarla kar ve buzlanmayı önlemektedir. Solüsyonun korozif etkisinin az olması ile beraber çevreye açısından herhangi bir zararı yer almamaktadır. Ayrıca çok düşük sıcaklıklarda bile etkisini tam olarak göstermektedir. Kar ve Buz Çözücü ürünleri buz tuzu gibi, herhangi bir yüzey alanında kar ve buzlanmayı önlemektedir. Solüsyonun korozif etkisinin az bulunmasıyla, çevreye konusunda herhangi zararı yer almamaktadır. Bununla beraber çok düşük sıcaklıklarda bile etkisini tam olarak gösterebilmektedir.

Sıvı Buz Çözücü
Ürünlerimiz sıvı olması nedeniyle yüzeye püskürtme şeklinde uygulanmaktadır. Bu alanda homojen bir uygulama sağlanmaktadır. Ph değerleri 5-7 seviyelerine getirilerek korozig etkisi minimize edilmektedir. Bu değerler Tuz uygulaması içerisinde kullanılan tuzdan 20 kat daha aşağıda yer almaktadır. Yaygın olarak kullanılan tuzlama uygulaması -8 °C'den sonra özelliğini ve etkisini tamamen kaybetmektedir. Buz tuzu çevrede ciddi zararlar yer almaktadır. Korozif etkilerinden dolayı kullanılan tuzlar bakım ve onarım maliyetlerini artırmaktadır. Kar ve buz cozucu solüsyonlar -50 °C'ye kadar etkisini devam ettirmekte ve içerisinde yer alan melas tamamen doğaldır.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 1 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt