Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Kızları bağlama, Kızları genlerine kadar çözdüm

Kullanıcı avatarı
birey

Kızları bağlama, Kızları genlerine kadar çözdüm

Mesaj#1 » 2015 Şub 21 10:02

Bu devirde güvenmek, birine sırtını dönebilmek çok önemli. İstediğiniz, arzuladığınız, hoşlandığınız veya aşık olduğunuz kıza kendinizi farkettirmek, sizden hoşlanmasını sağlamak ve hatta aşık edip peşinizden deliler gibi koşmasını sağlamak hiç zor değil.

Kızlar bir erkekte kararlılık ve sağlam bir duruş ister. Biraz bakım, hoş bir koku, kendinize ait bir duruş, yaratıcı ve kalıcı fikirleriniz varsa önde başlıyorsunuz bi kere. Gerisiyse tamamen kişiliğinize kalmış.

Ben ne mi yaptım? Kızları kullanmadım, onları cinsel obje olarak görmedim, kusurlarını söylerken mantık çerçevesinde belirttim. En önemlisi onlara saygı duydum ve sonucunda birlikte olduğum her kız hala bana çeşitli mecralardan ulaşıp hayatlarında yer etmemi istiyor.

Şimdi içinizden biri bir kızdan hoşlanıyor diyelim. Yapmanız gerekenleri maddeler halinde sıralıyorum.

1- İstediğiniz kızın sevgilisi olup olmadığını öğrenin. Eğer varsa devamını okumanıza gerek yok.

2- Kesme

Sık sık göz temasınıza giriyorsa eğer sakın gözlerinizi kaçırmayın. Bakışmak çok önemli, sizi kendisine bakarken yakalarsa gözlerinizi kaçırmamanız kendinize olan güveninizi gösterirken, gözlerinizi kaçırmanız kızda ona cinsel obje olarak baktığınız ve kendinizi yakalanmış hissettiğiniz izlenimi yaratacaktır. (Tecrübeyle sabittir, %100 paardon onaylı)

Artık bir süre sonra kızın gururu ve egosu okşanmış ve kendisinin tarafınızdan izlenip izlenilmediğini öğrenme arzusu başlayacaktır. (Barzo gibi bakmayın.)

3- Kesişme

O da kesiyorsa artık önünüzde dağ olsa duramaz. Hanım kızımızın ego ve beğenilme duygusunu dürtmüş ve bilinçaltına doğru yola çıkmışsınız demektir.
Bu süreçte olgun, ne istediğini bilen, başka kızlara ilgi duymayan ve sadece ona bakan bir erkek profil çizmelisiniz. Hatun sizi başkasına bakarken yakalarsa mıçtınız hemen vazgeçin artık bir abazasınız..

4- Yanına Git

Güzel günler yaklaşıyor beyler.. Artık yanına gitmelisiniz. Heyecanlanmadan, kendinizden çok emin ama ser verip sır vermeyen bir şekilde sanki tesadüfmüş gibi yaklaşın ona.. Son tecrübem şöyleydi.. Kız iş yerinde bir müşterinin bebeğine sevgi dolu bakıyordu. Diğer kızlar çocuğu parçalarken benim ki uzaktan uzaktan sevgiyle bakıyordu bebeğe. O anki duygusal patlamasını fırsat bilip Küçük tatlı bezelyeme kurduğum ilk cümle "Bebekleri çok seviyosun ama eline almaya korkuyosun.. Çocuğun çok şanslı olacak onu sevgiyle şiddet olmadan büyüteceksin." demiştim. Bana cevap veremedi, gözlerini alamadı. Kısa süre sonra yanıma gelip, "Sen beni mi izliyorsun?" diye sordu.

İşte bu süreç de çok önemli beyler. Atarlı sorduğu bu sorunun altında ilgimden duyduğu hazzın sabırsızlığı ve hakkında düşündüğüm şeylerin devamına olan merak yatıyordu. Krizi fırsata çevirip, "Evet!" dedim. "İlgimi çeken senden başka kimse yok burda.."

O an onu Kainat güzeli hissettirmem, kendime duyduğum güven ve geri vites yapmayışım artık beni avcıdan ava doğru eviriyordu yavaş yavaş.

5- Muhabbet Evresi

Artık sipastik değilseniz bu evreye girdiniz. Rahat olun zoru bitti gerisi çok basit.
"Benimle çay içer misin?" değil. "Bana bi çay ısmarlasana yaa" diyin. "Yemek yer misin?" değil. "Yahu ben çok acıktım geberecem şimdi." diyin. Beyefendi gibi davranmaktansa samimi olun. Golü çatala atmak istiyorsanız kendiniz olun, Atv'de ki dizinin zengin başrol oyuncusu değil..

Karşılıklı oturuyorsunuz diyelim ve bu ilk. Çok rahat olun, sağlam oturup dirseklerinizi masaya yaslayın ve gözlerine kitlenin. Garson, "Ne alırdınız?" derken bile gözlerinizi ondan ayırmayın ve kıza, "Ne içersin ehehe" diye saçma bir soru sormayın.

Garson: "Ne alırdınız?"
Siz: "İki çay alalım hocam."

Kızı ilk kez yönlendirdiniz. Biraz garipseyecek tabi ki bozuntuya vermeyin, gerekirse hemen peşinden "Çay iyidir yaa.." diye pekiştirin.
O kızın bilinçaltına öyle bi sokacam ki sizi, siz bile inanamayacaksınız beyler.

Neyse devamını sonra yazarım.

Konuya yerleşin, sizlere sevilmeyi, hayran olunmayı, peşinizden koşulmayı vaad ediyorum.

Ekleme 1: Beyler bahsettiğim kızlar gezip tozacağınız, sevişip bırakacağınız kızlar değil. İnstagramda dudak büküp poz veren kızlara böyle davranmanıza zaten gerek yok. Cebinizde olan parayı hissettirdiktencsonra gidip sevişelim mi diye sormanız yeterli olacaktır.

Bahsi geçen kızlar, farklı ve mantıklı olduğuna inandığınız kızlardır. Evlenilecek kız diyip maddelere devam edelim..

İsterseniz hic okumayın ya da uygulamayın. Kızlardan ölümüne korkup kaçın banane..

6- Ayrıntı Avı

Ona herşeyiyle iltifat edin. En ince ayrıntısını farketmeye çalışın. Farklı birşeyler bulup yüzüne söyleyin. Ona kendini farklı hissettirin ve güzel geçtiğini düşündüğünüz o ilk buluşmadan sonra bir dahaki için sabırsızlandığını ona net bir şekilde gösterin.

Son tecrübemde benim hatunun tırnaklarına gözüm gitti. Ojeleri çok koyu renkliydi ve hoşuma gitmedi. "Simsiyah oje mi olurmuş? Kendini dışarıya olumsuz, karamsar ve karanlık gösteriyorsun daha açık ve sıcak renkler kullan." dedim. "Nasıl yani? Sen ne anlarsın ki?" diyip güldü.. Hemen google görsellerde nail art diye aratıp ona hoşuma giden modelleri gösterdim. Bu tamamen enstantene gelişti beyler. Yoksa ben ne anlarım lan tırnaktan? Ama bu olaydan sonra tırnak fetişi oldum desem yalan olmaz. Nail art fena bir olay.

Bir sonraki buluşmada kız gösterdiğim şeyleri yaparak gelmişti. E tabi becerememişti. Ancak benim için önemli olan, kızın yanımdan ayrıldıktan sonra kafasının hala bende olmasıydı. Kız beni düşündü tüm gün boyunca bu da çılgınlar gibi hoşuma gitti tabi.

7- Kendinizi Öne Çıkarma Zamanı

Artık ona olan ilginizden emin. Sizden bir adım bekliyor. Emin olun size sarılmak, elinizi tutmak hatta sizi öpmek istiyor. Kızlar bu duygularını çok iyi saklar ama emin olun sevişme sırasında dahi bir kız, aşık olduğu adamı çok daha fazla arzular.

Hormonlarınızı saklayın. Bir sonraki adımı kesinlikle o atacak. Ne kadar sürerse sürsün beklemekten vazgeçmeyin. Facebook'tan eklemeyin. Onunla tanışmadan önce sosyal medya hesaplarınızı nasıl kullanıyorsanız öyle kullanmaya devam edin. Bu hata en çok yapılan hatadır. Erkek bir anda maddiyatını ya da daha önce olmayan tarzlarda fotoğraflarını yüklemeye başlar. Sakın ha! Sakın onu yapmayın. Onun fotoğraflarını beğenmeyin. Her gönderisine yorum atmayın! Eğer bunu o yapıyorsa o kızdan vazgeçin. Arkanıza bakmadan kaçın.

İlişkiniz sosyal medyadan değil gerçek yaşamdan devam etsin.

İlgi duyduğunuz konulardan bahsedin ve ortak olanları arayın. Herhangi ilgi duyduğu bir konuda bilginiz ya da fikriniz varsa eksiksiz bir şekilde söyleyin. Siyasi fikriniz ne olursa olsun söylemekten çekinmeyin. Siz bunu mantık ve saygı çerçevesinde yaparsanız bu aranızdaki görüş farkı olmaktan çıkıp, sizi bilgili, araştıran bir yapıya sokacaktır.

/KIZLAR BİLGİYİ SEVER\

Hatun bönbön bakıp, görüş, fikir belirtmiyorsa..
"Hmm.."
"Doğru söylüyosun.."
"Ay bence de.."
demekten başka birşey yapmıyorsa bırakın gitsin.

8- Geçmişi Paylaşma

Artık samimiyiz. Konuşuyoruz adı yok hala belki ama sevgili gibiyiz. Bodozlama atlamadık bak dikkat çekiyorum buraya. 1-2 haftada "Seni Seviyorum" derseniz sonraki 1-2 haftada kaybedeceksiniz.

Artık hayat görüşlerini çarpıştırma zamanı.

İlk olarak kendi kusurlarınızı ve hatalarınızı söyleyin. Geçmişte yaşadığınız kötü anıları anlatın. Ona güvenin ki size güvenebilsin.

Eğer bir kız size geçmişinden kesit vermiyorsa, sizi geleceğinde düşünmüyor demektir. Bir yerde hata yapıyorsunuz ve size güvenmiyor demektir.
Güvenini ona güvenerek kazanın.
Kesin çizgilerinizi belirtin.
Kim olursa olsun yapacağı büyük hatalarda bir kalemde silineceğini bilsin.
Kendini vazgeçilmez sanarsa sıçtınız demektir.

9- Hatalarını Arayın

Yüzüne vurun. Artık cicim ayları bitti. Ona hatalarını söylerken kıskanç sevgili gibi değil, ilgili ve ona zarar gelmesinden korkan bir aşık gibi yaklaşın. Kıskanın. Kıskanmayan erkek yavşak erkektir. Kıskanılan kız mutlu kızdır. Burda önemli olan anlatma biçimi.

Hataları söylediniz ve sert tepki aldınız diyelim. Sakın ha geri vites yok. Siz ne istediğini bilen, kendini tanıyan ve idealleriniz uğruna herkesten vazgeçecek kişisiniz unutmayın. Baktınız sert yapmaya devam ediyor çekinmeden konuşmayı kesin. Kararlı ve geride durursanız kısa süre sonra size gelecektir. Er ya da geç gelecek beyler taviz yok!

10- AYRILIN

Geldik en önemli maddeye. Unutmayın ki her insan hata yapar. Kusurlarını söylediniz. Bunu yapmanı istemiyorum dediniz ve o da tamam dedi. Ancak tekrar yaptı ya da ona benzer başka bir hata.. Beyler unutmayın ki gururlu olmak. Dediğim dedik olmak en büyük kamçıdır. Borunuz ötmezse borusu size öyer.. Ayrılma işlemini kalpte değil pratikte yapıyoruz. Bir kızı onca ilgiden sonra bırakıldığına inandirmak, onu sudan çıkmış balığa çevirecektir. Ne kadar üzülürseniz üzülün bunu yapmak zorundasınız. Bir ilişkinin sağlamlığı ayrıldıktan sonraki davranışlarda gizlidir. Sağlamsa o ilişki elbet tekrar başlayacaktır. Buraya kadar geldiyseniz zaten kızın hayatında önemli bir bölümü işgal etmişsiniz demektir.

Şöyle bir ihtimal var.

Ayrıldınız ve kız hırsından hemen başka birine gitti. Aga iyi ki ayrılmışsınız. Allah korumuş sizi ondan..

Bırakılma korkusu evliliğe giden en önemli detaydır. Ne yaparsa yapsın gitmeyeceğinize inanırsa siz yavşaksınız demektir.
Bir ilişkide ipler ya sizde olur ya onda. Bunun lama cimisi yok. Ipleri kızın elinde olan ilişki yürümez. Aileniz, arkadaşınız, hayatınız kalmaz.
İpler kesinlikle sizin elinizde olmalı.

Artık hayatınızda bir aşk başlamak üzere. Aşk budur işte. Gözyaşlarıyla size dönen, yalvaran ve size söz veren bir kız. Sizi tamamen anlamış, çözmüş ve karakteriniz uğruna tüm gemileri yakacağınızı bilen bir kız.
Geldiyse eğer,

Onu kullanmayın.
Değer verin.
Çok sevin.
Sarılın.
Yüzünü sevin. Kaşlarını düzeltin.. Ellerinizle saçlarını kulak arkasına doğru atın. Yanağından öpün.

İlk aylarda poposunu mıncıklayabildiğiniz bir kızı sevmeyin.
Dudaktan öpmeyin. Bol bol sarılıp boynundan kokusunu içine çekin. Sarhoş olmazsa aha burdayim gelin bana sövün.

Bağyanlar saf ve salaktır. Doğru ellerde çok değerli olur. Onlardan kraliçe ya da kezban yaratmak sizin elinizde..

Tekrar söylüyorum. Bu bir kız tavlama özeti değildir. Bu doğru olduğuna inandığınız kızı kendinize bağlama özetiydi. Uykum var detay yazmadım.

Sorular üzerine kendi yaptıklarımdan cevaplar verebilirim. Dediğim gibi hücrelerine kadar sızdım ve çok hakimim beyler. Çok uğraştım..

Hadi yatıcam ben şimdi beyler iyi geceler.

Bu arada konu dışı çok bozdu.

/İlk Öpüşme\

Kızlar bir erkeğin ilişkinin ilk zamanlarında ki cinsel yaklaşımlarına çok önem verir. Siz dudaklarına yapışırsanız elbet yarıdan fazlası aynı doğrultuda yanıt verecektir.

Ancak masumluğunuzu ön plana atarak. Yanağından öpücük bile olmayan şehvetli bir dudak temasıyla 2-3 gününü bulutların üzerinde geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Dudaktan öpülen kız eğer size duygu besliyorsa kasılır ve ufak ufak titrer. Elleriyle yüzünüze temas etmeye çalışıp gözlerini kapatıyorsa bu onun için efsaneleşecek bir ilk öpücük anlamına gelecektir.

He put gibi duruyo mu? Gözler açık alt dudağınızı sömürüyor mu?
Yollu o beyler gönderin gitsin..

“Özel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Giriş  •  Kayıt